Planner Journal – Pamiętnik

autor

Z tej strony Agnieszka Damska i witam Was serdecznie w moim pierwszym poście tutaj. Chcę Wam dziś pokazać jaki mam pomysł na notes – pamiętnik.

Najpierw kilka słów o okładce. Bardzo podoba mi się beżowo-kra(owy odcień okładki notesu oraz prosta ramka tytułowa. Nie chciałam jej zasłaniać naklejając papier, postanowiłam więc wykorzystać do ozdoby stemple i dosłownie trzy naklejki 3D.

Pierwsza strona – jej istnienie wynika z założenia, że nie będę prowadzić notesu strona po stronie tylko tworzyć rozkładówki. Trzeba było ją więc jakoś zagospodarować – wybrałam piękny granatowy papier w paprocie oraz dosłownie kilka dodatków.

W notesie planuję umieszczać wspomnienia z tego roku robiąc jeden wpis na miesiąc. W każdym miesiącu wybieram nasze wspólne ulubione zdjęcie, zapisuję datę kiedy zostało zrobione oraz kilka słów o okolicznościach i naszych/moich emocjach dotyczących tego dnia.

Wpisy obowiązkowo ozdabiam naklejkami i elementami wyciętymi z arkusze papierów Journal Stories.

I jeszcze luty, a w nim walentynkowy spacer. Wybrałam do tego wpisu ciepłe odcienie różu na papierze w kropeczki, kilka naklejek i wyciętych elementów, a w kółeczka nad zdjęciem wstemplowałam odpowiedni do klimatu napis 😉

To wszystko na dziś, pełnych miłości Świąt Wam życzę!
Agnieszka

Przeczytaj też...

Komentarz
 1. Marta 3 lata ago
  Reply

  O jaaaaaaa! To jest przecudowne! ❤️ Mój zestaw czeka na chwilę wolnego, bo pomysły już są 😉

  • Projekt Planner 3 lata ago
   Reply

   Ale świetnie! Nie możemy się doczekać na te Twoje pomysły! 🙂

 2. Dorota 3 lata ago
  Reply

  Świetny pomysł. Rewelacyjne wykonanie. Super.

Zastaw komentarz

Your email address will not be published.