Travel Journal – wycieczka do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego

autor

Witajcie w czerwcu, z tej strony Agnieszka. Na dziś przygotowałam kolejne strony w moim TRAVEL JOURNALU oraz czerwcową stronę tytułową i miesięczną rozkładówkę w PLANNERZE.

Zacznijmy od TRAVEL JOURNALA, w którym dokumentuje nasze wycieczki do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Bardzo lubię ten notes przez to, że każda strona w nim jest inna. Strony te inspirują mnie do tworzenia coraz to nowych układów, dzięki czemu wpisy są urozmaicone.

W notesie używam papierów z kolekcji JOURNAL STORIES zarówno w wersji notesowej, jak i tych z bloczka w rozmiarze 6×8, które nieco różnią się od notesowych kolorami i wzajemnie się uzupełniają oraz dodatków – naklejek, chipboardów i naklejek 3D. Cały notes planuję oprzeć na tej właśnie kolekcji, dzięki czemu wpisy będą spójne.

Pora na plannerową część wpisu – na czerwiec zamarzyło mi się trochę ciepła i kolorów w moim plannerze – więc mam słoneczną stronę tytułową!

Miesięczną rozkładówkę ozdobiłam kolorowymi, owocowymi naklejkami i zabieram się właśnie za dalsze jej uzupełnianie i planowanie całego miesiąca.

To wszystko na dziś, trzymajcie się cieplutko!

Agnieszka

Przeczytaj też...

Zastaw komentarz

Your email address will not be published.