Wiosenny rozruch Justyny

Cześć! W tym miesiącu na blogu skupiamy się na self-care, więc i ja dorzucę swoje trzy grosze. Początek wiosny to dla mnie czas wychodzenia z zimowego bezruchu i powrót do aktywności fizycznej. Już tak mam, że potrzebuję do tego zachęty w postaci słońca i dłuższych dni. Nie jestem sportsmenką, ale, jak już wiecie z poprzednich … Kontynuuj
autor

Cześć!

W tym miesiącu na blogu skupiamy się na self-care, więc i ja dorzucę swoje trzy grosze. Początek wiosny to dla mnie czas wychodzenia z zimowego bezruchu i powrót do aktywności fizycznej. Już tak mam, że potrzebuję do tego zachęty w postaci słońca i dłuższych dni. Nie jestem sportsmenką, ale, jak już wiecie z poprzednich postów, lubię robić jogę. Nasza relacja jest długa i zmienna, ale zawsze, nawet po największych przestojach, w końcu do niej wracam. Żeby było mi łatwiej ruszyć z kopyta, przygotowałam sobie nowy jogowy habit tracker, a także rozpiskę podstawowych sekwencji na czas, kiedy chcę ćwiczyć sama, w domu, i to bez filmu z YT.

To jednak nie wszystko. Przypadkiem moja firma wpisała się w plany wielkiego poruszenia i dostarczyła mi kartę do klubów sportowych. Ponieważ mam kilka miejsc, do których mogę się zgłosić, wypisałam sobie w wygodnej tabelce zajęcia, które mogą mnie interesować. Mając wszystko zebrane w jednym miejscu, łatwiej mi szybko zdecydować, na co, kiedy i dokąd się wybrać. Wszystko po to, żeby zminimalizować szansę znalezienia powodu, żeby nie pójść. 😉

Moje sportowe zapiski umieściłam w Planner Journalu, żeby oddzielić je od codziennego kalendarza – w końcu ma być to bardziej przyjemność niż obowiązek. 😉 Jeden z notesów przeznaczyłam na różne swoje przypadkowo zebrane rzeczy ważne i teraz łatwiej mi jest do nich wracać.

Jeśli dla Was wiosna to także czas ruchowego przebudzenia, ale tak jak ja czasem musicie się same przekonywać, że warto pójść na zajęcia zamiast wciągnąć film na kanapie, to trzymam za Was kciuki, żeby napędzały Was sportowe endorfiny!

Justyna

Przeczytaj też...

Zastaw komentarz

Your email address will not be published.