Wkład kropkowy według Justyny

autor

Cześć!

Dziś chciałam Wam pokazać, jak w swoim planerze oraz poza nim, korzystam z naszych kartek w kropki. Będzie trochę praktycznie i trochę kreatywnie 🙂
Kartki w kropki możecie kupić w trzech formatach – A5, A6 i A4, ja korzystam z kartek A4, które sama przycinam i dziurkuję, ale Wy możecie wybrać już opcję z dziurkami 😉 Dla mnie taki duży format, który sama mogę zmieniać, jest po prostu najlepszy. Korzystam z kart A4, kiedy chcę sobie coś po prostu pobazgrać, a przycinam do formatu planera, żeby mieć w nim strony na notatki.

Praktycznie

No właśnie – w planerze strony w kropki służą mi głównie do robienia notatek. Wtedy, kiedy potrzebuję i gdzie potrzebuję. Szybko przepinam kartki z tyłu notesu, gdzie je trzymam, koło daty, do której odnoszą się moje aktualne zapiski. To bardzo duża wygoda!

Od jakiegoś czasu używam kartek w kropki także do robienia różnych list – jak widzicie, myślę już o prezentach 😉 I jeśli wpadnie mi do głowy jakiś pomysł, będę miała go gdzie zapisać. Listę przygotowałam sobie na stronie w formacie planera.

Ostatnio podjarałam się także jogą i postanowiłam stworzyć sobie roczny habit tracker (poza tym miesięcznym, z którego korzystam). Rozrysowałam sobie listę na kartce A4 i sama podziurkowałam. W takiej formie jest dla mnie wygodna i czytelna 🙂

Kreatywnie

Czasem mam ochotę dać głowie odpocząć od codziennych spraw i zrobić coś kreatywnego, ale tylko przez chwilę. Jedna kartka zazwyczaj na tę chwilę wystarcza 😉 Zazwyczaj robię sobie szybką rundę brush letteringu, a czasem coś pogryzmolę. Ten papier świetnie współgra z pisakami, a duży format jest bardzo wygodny. Kartki zbieram w jednym miejscu i mogę zawsze do nich wrócić, a są dla mnie dużo wygodniejsze niż notesy.

Pozdrawiam serdecznie!
Justyna

Przeczytaj też...

Zastaw komentarz

Your email address will not be published.