Przepiśnik journalowy

autor

Cześć, z tej strony Agnieszka i dziś wpadam tu z moim nowym notesem kulinarnym. Okładkę ozdobiłam stemplami i naklejkami o tematyce jedzeniowej, a sam notes będzie mi służył do zbierania ulubionych przepisów. Wykorzystałam oczywiście przeznaczony do tego notes – RECIPES JOURNAL.


Oprócz praktycznej funkcji notesu ważna jest dla mnie też część estetyczna, używam więc wielu dodatków, papierów, naklejek i stempli. Trochę zmieniłam układ wewnątrz notesu, wybrałam większy rozmiar zdjęć (10×15), które zajmują wraz z dodatkami całą stron, mogę więc tu poszaleć z naklejkami naklejanymi bezpośrednio na zdjęcia.


Na drugiej stronie wpisuję przepis,miejsce na zdjęcia zagospodarowałam w inny sposób, tu świetnie się sprawdziły stemple. Kratkowana część na składniki i sam przepis bardzo ułatwia odręczne pisanie.


Dość długo już odżywiamy się głównie roślinnie, ale z tofucznicą zwlekaliśmy z obawy, że nie będzie spełniała naszych oczekiwań. Okazało się, że zupełnie niesłusznie, jest to obecnie nasze ulubione weekendowe śniadanko!


Tu również wykorzystałam duże zdjęcie i moc naklejek, a w miejscu na przepis znalazły się między innymi słówka wycięte z arkusza papieru z kolekcji JOURNAL STORIES.

To wszystko na dziś, na mnie czekają kolejne zdjęcia i przepisy do wpisania, m.in. bób z patelni z koperkiem i płatkami drożdżowymi, udon z warzywami i grzybami i wiele innych pyszności!

Ciekawa jestem waszych (szczególnie roślinnych) przepisów w tych notesach!

Pozdrawiam,

Agnieszka

Przeczytaj też...

Zastaw komentarz

Your email address will not be published.