Ulubione cytaty

autor

Dzień dobry, z tej strony Jola.

Dwa miesiące wolnego, beztroski czas, luz – tak mają tylko dzieci i młodzież szkolna, niestety. Ale nic nie stoi na przeszkodzie by i dla nas lato było odpoczynkiem od codzienności i obowiązków. Warto wygospodarować dla siebie chwilę na relaks i regenerację nawet jak nie mamy urlopu i chodzimy do pracy. Pomyślmy co lubimy robić w czasie wolnym i róbmy to – tak na prawdę.

I mam nadzieję, że lubicie czytać, bo o tym dzisiejszy post.

Projekt Planner podsuwa nam tu fajne  i kreatywne rozwiązanie do utrwalania wspomnień, czyli notesy tematyczne. Dziś sięgnęłam po notes książkowy czyli tz. Book tracker. Ja potraktowałam go trochę inaczej i zamiast recenzować książki postanowiłam przeznaczyć go na zbiór ulubionych cytatów.

Jeżeli szukasz inspiracji i dawki pozytywnej energii – wybierz swoje ulubione cytaty i czytaj codziennie. Zapisuj w ulubionym zeszycie i miej zawsze pod ręką.

Strona tytułowa ma już swoją grafikę i to jest bardzo fajne, ale  to od nas samych zależy jak ją ozdobimy. Ja nie zapisuję tu tytułów przeczytanych książek, ale jak  przystało na notes do cytatów umieściłam tu swój pierwszy cytat.

Cytaty pogrupowałam w różne kategorie. Mam tu złote myśli o książkach…

Jeszcze więcej czytania…

I oczywiście kategoria kot plus książki też się znalazła. Dekorację stanowią moje ulubione zdjęcia robione na przestrzeni wielu lat. Używam to co lubię i mam w zasięgu ręki. Do tego typu projektów naprawdę nie potrzeba wielu dekoracji. Można pokusić się o fajne naklejki czy stemple. Wykorzystać starą gazetę albo strony z niepotrzebnych książek.

Lubię zbierać cytaty, mam ich mnóstwo. Cytaty inspirują, dodają odwagi, dobry cytat może nas przebudzić i potrząsnąć, może zainspirować do zmian, do poszukiwań, skłonić do refleksji.

Mam już przygotowanych kilka następnych stron na inne ulubione. Teraz pozostało mi tylko czekać do urlopu aż znów zatracę się w poszukiwaniach. To bardzo relaksujące zajęcie.

A jakie są Wasze ulubione cytaty, dajcie znać, z chęcią się zainspiruję!

Pozdrawiam i do następnego razu.

Przeczytaj też...

Zastaw komentarz

Your email address will not be published.