Planowanie wyjazdu

autor

Cześć!
Wakacje trwają, pogoda myślę zadowala większość z Was więc nic tylko korzystać w pełni :)Sezon urlopowy ma się dobrze, niektórzy już wrócili z urlopów, niektórzy właśnie wypoczywają a postali się szykują czyli na przykład ja!
Lubię mieć w miarę możliwości wszystko zaplanowane więc przed dłuższym wyjazdem robię sobie różne listy – zakupów, tego co mam zabrać/spakować, miejsc do odwiedzenia itp. Ale tym razem zaczęłam od nadania mojemu plannerowi wakacyjnej stylizacji 🙂
W dłuższe wyjazdy zabieram swój mały żółty planner – wiedziałam co robię wybierając ten kolor! Zdecydowanie bardzo się kojarzy ze słońcem, ciepłem i wakacjami :)Postanowiłam, że wszystkie przekładki wymienię sobie na takie bardziej letnie/wakacyjne, dodam kilka kieszonek i ozdób – no niech ten planner też coś od życia ma 😀 A to zdecydowana przewaga nad tradycyjnym kalendarzem – można wyjmować, dokładać, zmieniać i robić co tylko się chce i na co ma się tylko ochotę w każdym momencie  – co dla takich lubiących zmiany osób jak ja jest wyjściem idealnym.

Pojawiło się kilka miejsc-schowków, które wykorzystuję na mini zapiski. Zawsze znajdzie się jakaś karteczka czy urywek serwetki z zapisanym czymś ważnym więc to właśnie takie miejsce by je schować. I również pojawiło się miejsce z przyklejanymi karteczkami  – kiedy chcę coś na szybko coś zapisać i komuś wręczyć lub przykleić sobie w widocznym miejscu to mam je pod ręką.


No i oczywiście listy! 🙂 te też w towarzystwie letnich przekładek.Uwielbiam tworzyć listy, widzę w nich sens i bardzo pomagają mi organizować się w codzienności – jak coś działa to znaczy, że ma sens :)A Wy tworzycie listy? Czujecie potrzebę takiej właśnie organizacji?Ja lubię po wykonaniu zadania czy też załatwieniu sprawy odznaczyć sobie na liście i wtedy widzę co udało mi się zrobić – mnie to dodatkowo motywuje do działania.

Także ja i mój planner przygotowujemy się na zbliżający się urlop intensywnie – im bliżej terminu tym więcej się tam informacji znajdzie.I niebawem wyruszamy na zasłużony odpoczynek!Mam nadzieję, że Was czas wakacyjny też będzie udany, że macie plany, marzenia i przystępujecie do ich realizacji. Życzę Wam udanego czasu i odpoczynku!
Ściskam Kaha
buziaki :*

Przeczytaj też...

Zastaw komentarz

Your email address will not be published.