Travel Journal – podróże małe i duże

autor

Witajcie, z tej strony Agnieszka, na dziś przygotowałam wpis w notesie podróżnika. Mieszkamy blisko Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, gdzie jest wiele pieszych tras i mnóstwo pięknych miejsc do zobaczenia. Pomyślałam, że fajnie będzie mieć nasze wyprawy do tego parku zebrane w notesach podróżnika.

Bardzo podoba mi się wnętrze TRAVEL JOURNALA, na każdej stronie nadrukowane są różne elementy, które można wykorzystać jako mapki przy tworzeniu stron lub miejsca na zapiski. Jedną z takich stron wykorzystałam właśnie jako mapkę, wydrukowałam sześć zdjęć 5x5cm, a w dwa pozostałe wolne miejsca wkleiłam wycięte z arkuszy notesowych elementy.

Kolejne strony nadrukowane mają długą, poziomą strzałkę, nad którą przykleiłam rozcięte na pół zdjęcie, a miejsce pod spodem wykorzystałam na journaling.

Z dwóch naklejek przezroczystych stworzyłam tytuł tej rozkładówki.

W DIARY JOURNALU mam trochę zaległości, właśnie pracuję nad kwietniową stroną, ale marcową mam już gotową. We wpisie dokumentuję pierwszy w miarę ciepły dzień tego roku.

Użyłam to kilku naklejek, chipboardów, a także wyciętych z papierów elementów, które stemplowałam stemplami z różnymi słówkami.

To wszystko na dziś, siadam do kwietniowej rozkładówki w DIARY JOURNALU oraz kolejnych stron w TRAVEL JOURNALU, zdjęcia już czekają wydrukowane 🙂

W projektach korzystałam z:

PLANNER JOURNAL – Baby Blue – Błękit

Notes TRAVEL JOURNAL 

Notes DIARY JOURNAL 

Zestaw 36 papierów – bloczek 15×20 cm JOURNAL STORIES 

Zestaw 36 papierów – 10×21 cm JOURNAL STORIES 

Naklejki REMEMBER 

Naklejki WE ARE HERE 

Naklejki CHECK IT 

Naklejki OUR JOURNEY Naklejki WANDER

Pozdrawiam,
Aga

Przeczytaj też...

Zastaw komentarz

Your email address will not be published.