Zwierzakowy pomysł na Planner Journal

autor

Cześć, Jak tam Wasze samopoczucie tuż przed Świętami? Mam nadzieję, że macie zaplanowane odrobinę odpoczynku i czasu tylko dla Was. Dzisiaj jednak odchodząc jeszcze na moment od tematów typowo Świątecznych chciałam Wam pokazać nietypowy pomysł na wykorzystanie wkładu pamiętnikowego do Planner Journala, a mianowicie wykaz karm mokrych dla naszego pupila.

Być może brzmi to co najmniej dziwnie, ale już śpieszę wytłumaczyć o co chodzi. Od ponad miesiąca mieszka z nami kotka, o której marzyłam bardzo długo (jestem totalną kociarą!). Jest to stworzenie dosyć wybredne i najchętniej jadłaby jedynie tuńczyka, który mimo tego, że sam w sobie jest bardzo dobry, nie ma w składzie witamin i składników niezbędnych dla podstawy kociej diety. Stąd powstała potrzeba przetestowania mokrych karm podstawowych w celu zaspokojenia kubków smakowych naszej wybredziochy. 😉

W środku postawiłam na prostotę, ponieważ wykaz miał być przede wszystkim przejrzysty i funkcjonalny. W kółka w górnej części strony zgodnie z utworzoną uprzednio legendą wkleiłam kolorowe kropki odpowiadające rodzajom mięsa, które znajdują się w danej puszce w kolejności od największego do najmniejszego procentowego udziału w składzie.

Kwadratowa ramka okazała się być świetnym miejscem na wklejenie zdjęć puszek, a w polu obok umieściłam nazwę karmy oraz tłumaczenie smaków na polski.

W dolnej części opisałam sposób podania, ponieważ testuję różne opcje i czasami dosmaczam różnymi kocimi smaczkami. Przede wszystkim jednak chciałam przeanalizować jak dana karma/smak została zjedzona. Pod koniec obserwacji zamierzam wybrać te, które w okresie testowym były najchętniej jedzone przez kicię.

Obecnie można powiedzieć, że jestem na początku testowania ale widzę, że taki sposób zbierania informacji jak na razie się sprawdza całkiem nieźle a jak sami możecie zaobserwować wkłady do Planner Journali są bardzo wszechstronne i można je zastosować do bardzo wielu rzeczy.

Zachęcam Was do nieszablonowego korzystania z wkładów.
Dzięki Wam i Waszym pomysłom widzimy jaki nasze produkty naprawdę mają potencjał!
Ściskam mocno,
Natalia

Użyte produkty:
Planner Journal Piaskowy
Papiery Journal Stories oraz klik
Naklejki DOTSy
Notes DIARY
Naklejki z kolekcji Journal Stories

Przeczytaj też...

Zastaw komentarz

Your email address will not be published.